Technický coach

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš zkušenosti se školením lidí? Počítače, technologie či softwary pro Vás nejsou cizí? Angličtinu zvládáš levou zadní? Využij tuto ojedinělou příležitost, jak se stát součástí našeho hvězdného týmu! Navíc, skvělá šance, jak se podívat po celém světě a potkat tak spoustu zajímavých lidí!

Náplň práce

  • vést interní i externí školení
  • podílení se na skladbě obsahu kurzů
  • definice akceptačních kritérií pro certifikace
  • kooperace s vývojáři a s ostatními členy týmu

Požadujeme

  • znalosti anglického jazyka na úrovni B2
  • přehled v informačních technologií a mít chuť se učit dál
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • mít chuť cestovat
  • zkušenosti se školením výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + další postupem času
  • finanční bonusy (13. plat, placené přesčasy, příspěvky na pojištění, …)
  • pravidelný home-office
  • flexibilní pracovní doba
  • účast na konferencích a workshopech, firemní akce
  • čerstvé ovoce a nápoje na pracovišti
  • Místo pracoviště: Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Zdeňka Bartoňová
Tel.: +420778407766
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3635393   Datum zveřejnění: 3.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 45000