65 000 - 75 000 CZK

Vedoucí konstrukčního úseku

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte chuť přijmout novou pracovní výzvu? Jste inovativní, kreativní a baví Vás vedení lidí? Považujete se za skutečného odborníka v oblasti konstrukce? Pokud odpovídáte ano, hledáme právě Vás na pozici VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO ÚSEKU!

Moderní stabilní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO ÚSEKU

Náplň práce

  • zodpovědnost za zadané projekty
  • organizování práce na jednotlivých částech projektů
  • návrhy nových řešení a celkově zlepšování
  • řízení týmu kvalifikovaných odborníků
  • kooperace s výrobou a dalšími odděleními

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušeností s vedením lidí
  • aktivní znalost angličtiny
  • proaktivní a inovativní přístup
  • schopnost plánovat a organizovat

Nabízíme

  • práci na zajímavých projektech
  • moderní prostřední otevřené novým myšlenkám a nápadům
  • možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • služební vůz i k soukromému užívání
  • závodní stravování a další zajímavé benefity

  • místo výkonu práce: okolí Břeclavi

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3635430   Datum zveřejnění: 3.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.