Technický Shakespeare

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Být autorem technických manuálů pro ostatní IT soukmenovce
  • Komunikace s ajťáky a účast na jejich pravidelných rituálech
  • Zapisování jejich práce, pro budoucí generace či pro případ apokalypsy
  • Udržovat dokumentaci v perfektní kondici pro případ potřeby

Požadujeme

  • Výborné schopnosti komunikovat v angličtině
  • Umět asertivně jednat a vysvětlovat komplexní věci jednoduše
  • Schopnost soustředit se na detaily
  • Obecný přehled o IT oboru výhodou
  • Zkušenosti s agilním vývojem nebo vzdělání v IT či angličtině jsou výhodou

Nabízíme

  • Příležitosti proniknout do tebou neprobádaných IT vod
  • Japonské pochutiny na místě
  • Mobilní telefon tvých nejtajnějších tužeb
  • Jazykové kurzy
  • Pravidelné a neotřelé akce se svými kolegy
  • Kolárnu a sprchu pro fanoušky cyklistiky
  • Tuny kávy a čaje

Další informace

„Psát či nepsát! To je to, oč tu běží.“ Práce se ti hledá s těží? Dokážeš přespat složité věci na jednoduché a tak, aby je pochopili všichni? Chceš se dostat do IT, ale ovládáš spíše gramatiku než kód? Hovoříš Shakespearovým rodným jazykem na úrovni samotného mistra? Pak hledáme právě Tebe! Zašli nám své CV a věnuj se psaní!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3635508   Datum zveřejnění: 3.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.