30 000 - 35 000 CZK

Specialista v oddělení logistiky s NJ Praha (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete začít svoji kariéru v nadnárodní společnosti v oboru logistiky? Baví vás administrativní práce v kanceláři a máte smysl pro detail? Jste zvyklý komunikovat v němčině na denní bázi?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní obchodně výrobní společnost hledá posilu do oddělení logistiky na pozici:

SPECIALISTA V ODDĚLENÍ LOGISTIKY s NJ Praha (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • podílení se na úkolech v logistickém oddělení
  • kontrola došlých logistických faktur (nejedná se o účtování faktur)
  • spolupráce s ostatními divizemi ve společnosti a výrobními závody
  • komunikace s přepravci a obchodními partnery
  • práce v interním systému
  • administrativní činnost a pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vhodné pro absolventy (případná krátkodobá praxe výhodou)
  • NJ na pokročilé úrovni (denní využití, komunikace se zahraničními kolegy)
  • AJ na komunikativní úrovni (převážně emailing, občasné telefonáty)
  • uživatelskou znalost MS Excel
  • pečlivost, samostatnost a smysl pro detail

Nabízíme

  • práci ve společnosti s celosvětovou působností
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • týden dovolené navíc, možnost sick days
  • občasnou práci z domova
  • stravenky, cafeterie
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3635689   Datum zveřejnění: 16.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000