70 000 - 90 000 CZK

HR Recruiter s AJ relokace do Belgie (70-90.000 CZK)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Belgie
  • Informace o mzde: 70000 - 90000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s náborem zaměstnanců a rádi byste si zkusili tuto roli v nadnárodní technologické společnosti? Přestěhování se do Belgie vnímáte jako skvělou příležitost pro získání nových zkušeností i skvělých zážitků? Máte již nějaké zkušenosti s vedením menšího týmu lidí?

Pak je tato pozice přímo pro Vás!

Technologická společnost s celosvětovou působností patřící ke špičce ve svém oboru hledá posilu do svého týmu na pozici:

HR RECRUITER s AJ relokace do BELGIE (70-90.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za nábor pracovníků nejev v ČR/SK a Belgii, ale i podílení se na náboru v dalších 7 zemích EU
  • budete hlavní kontaktní osobou pro ČR/SK směrem ke kandidátům a personálním agenturám (budete zde jezdit podle aktuální potřeby, ale může to být cca 2x do měsíce)
  • rovněž se budete podílet na nastavování a realizaci náborové strategie
  • občas Vám bude svěřený zástup za HR Team Leadera a s tím související zodpovědnost za cca 25členný tým
  • máte i možnost podílet se na HR projektech ve vybraných zemích (prezentace na školách, webové stránky, branding náborových kampaní, příprava školení nováčků apod.)
  • bez přípravy AC a vedení pohovorů by to nešlo :)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti v oblasti náboru
  • zkušenosti s leadership vítány
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • český nebo slovenský jazyk na pokročilé úrovní
  • ochota cestovat v rámci vybraných evropských zemí (cca 20% pracovního času)
  • proaktivní přístup, schopnost pracovat týmově, chuť poznávat nové kultury

Nabízíme

  • pomoc s relokací do Belgie (1 měsíc zajištěné firemní ubytování, pomoc se stěhováním apod.)
  • kvartální a roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: dle domluvy
  • místo výkonu práce: Belgie (kousek od Bruselu)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3635691   Datum zveřejnění: 3.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   70000 - 90000