Konstruktér

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šumperk, Česko
  • Informace o mzde: od 31000
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ať jsi zkušeným konstruktérem, nebo máš celou kariéru ještě před sebou, neváhej! Nadnárodní společnost, která ti umožní další vzdělávání, a hlavně další kariérní růst, hledá do svého středu kolegu na pozici KONSTRUKTÉR!

Proto na nic nečekej a zašli svůj životopis!

Náplň práce

  • zpracování 3D designu jednotlivých dílů
  • vedení a zpracování výkresové dokumentace
  • spolupráce při optimalizaci technologických procesů
  • práce ve 3D CAD/CAM

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost 3D konstrukce CAD/CAM
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • týmového ducha

Nabízíme

  • moderní prostředí
  • kariérní růst
  • 25 dní dovolené + 3 dny navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • spoustu dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: Šumpersko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3635810   Datum zveřejnění: 4.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 31000