Passive Technical Helpdesk - English + German

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 31000 - 33000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Toužíte pracovat pro prestižní společnost, kde je multikulturní prostřední? Máte zájem využívat cizí jazyky v zaměstnání? Chcete být nápomocni zahraničním zákazníkům a zodpovídat jejich dotazy? Chcete se tedy uplatnit v zákaznickém servise? Pak neváhejte zaslat životopis!

Společnost pohybující se v tiskařském průmyslu hledá nové kolegy do týmu, a to na pozici:

PASSIVE TECHNICAL HELPDESK - ENGLISH + GERMAN (31000 - 33000 Kč + bonusy)

Náplň práce

  • ústní či písemná komunikace se zahraničními zákazníky v německém jazyce
  • zpracování a řešení požadavků (chybové stavy tiskáren, nefunkční wifi připojení, aj.)
  • poskytování technického poradenství
  • spolupráce s kolegy
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici vítána
  • pokročilou znalost anglického a německého jazyka - podmínkou (denní komunikace)
  • znalost balíčku MS Office
  • prozákaznicky orientovaného člověka s výbornými komunikačními schopnostmi

Nabízíme

  • rozmanitá práce v globální společnosti s fajn kolektivem a moderním zázemím
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • další bonusy
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • jazykové vzdělávání
  • systém kafetérie
  • občerstvení na pracovišti v podobě ovoce
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3636278   Datum zveřejnění: 13.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   31000 - 33000