35 000 - 55 000 CZK

Elektrokonstruktér v centru Plzně (až 55 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu a baví vás oblast konstruování a elektra?

Skvěle! Budeme rádi, pokud nám zašlete váš životopis.

Rádi mezi nás přijmeme nového kolegu na pozici ELEKTROKONSTRKTÉR V CENTRU PLZNĚ.

Náplň práce

  • práce s výkresovou dokumentací
  • tvorba zapojovacích schémat
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • práce v programech CATIA V5 a SolidWorks

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání – elektro, strojírenství
  • anglický jazyk na základní úrovni
  • znalost programů Catia V5, SolidWorks
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 2 dny volna navíc formou Sick Days
  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • příspěvek na penzijní fond
  • kariérní růst, jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Flexipass

  • lokalita Plzeň - město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3638699   Datum zveřejnění: 8.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 55000