Bajný atlassianský specialista

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Zajišťování bezpečnosti Atlassianského prostředí
  • Podpora serverů a sítí
  • Podpora virtualizace (instalace, konfigurace, monitoring)
  • Administrace Atlassian nástrojů

Požadujeme

  • Expertízu v oblasti Atlassianu
  • Zkušenosti s virtualizačními nástroji
  • Dobré dovednosti v oblasti Windows a Linux
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Chuť občas se podívat po Evropě či po světě.

Nabízíme

  • Možnost vzdělávacích kurzů dle vlastního výběru
  • Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
  • Firemní notebook a telefon i k osobnímu využití
  • Možnost pohodlného dojíždění na kole
  • Bonus k platovému ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Moderní a příjemné pracoviště se spoustou pochutin a relaxačních místností

Další informace

Jsi jedním z mála bývalých obyvatel Atlantidy? Konkrétně tedy členem Atlassianské kasty, která se starala o administraci a byla součástí infrastrukturního týmu bájného města? Chceš své umění Atlassianu praktikovat dál? Máš osvojené čtyři základní pilíře tohoto umění – Confluence, Jira, BitBucket a Bamboo? Tak hledáme právě tebe! Zašli nám své CV a staň se Atlassianským specialistou!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3639190   Datum zveřejnění: 8.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.