20 000 - 24 000 CZK

Specialista zákaznického centra Praha (20-24.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 20000 - 24000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás administrativa a komunikace s lidmi? Chtěli byste se stát součástí týmu, který zabezpečuje pasivní zákaznickou linku a zpracovává objednávky zákazníků z e-shopu? Preferujete spíše klidnější, pohodové prostředí, kde není tolik stresu jako v klasických call centrech?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!!

Nadnárodní retailová společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA Praha (20-24.000 Kč)

Náplň práce

  • řešení telefonických, emailových dotazů zákazníků
  • zpracování objednávek v e-shopu
  • komunikace se zákazníky na sociálních sítích (např. Facebook apod.)
  • zpracování zakázek i dotazů v interním systému
  • reporting

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s obdobnou prací velkou výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost

Nabízíme

  • až 5 týdnu dovolené
  • stravenky
  • slevy na výrobky společnosti
  • vzdělávací kurzy
  • práci na směny - zákaznická linka je v provozu po-pa 8:00 - 19:00 + ve zkráceném čase víkendy (cca 1x za měsíc nebo dle domluvy) - pracovní doba je klasicky 8 hodinová
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3639209   Datum zveřejnění: 8.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000 - 24000