40 000 CZK

Area Sales Manager (40.000 kč fix. + var.)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti obchodu ideálně technického směru? Hovoříte dobře anglicky? Baví Vás komunikovat se zákazníky a udržovat s nimi dobré vztahy? Rádi za sebe necháváte dobré výsledky?

Tak hledáme právě Vás!

Společnost zaměřená na výrobu a prodej velkých technických celků hledá posilu do svého týmu na pozici:

AREA SALES MANAGER (40.000 Kč fix. + var.)

Náplň práce

  • rozvoj obchodních příležitostí v oblasti velkých technických celků a jejich modernizací
  • analýza trhu, cen a prodeje
  • příprava cenových nabídek
  • zodpovědnost za daný region – Západní Čechy
  • udržování dobrých vztahů se zákazníky
  • účast na obchodních schůzkách
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxi na obdobné pozici podmínkou
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • možnost kariérního růstu
  • roční a kvartální provize
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • jazykové kurzy
  • systém Cafetérie
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Západní Čechy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3639981   Datum zveřejnění: 9.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 40000