75 000 - 80 000 CZK

ORACLE Specialista (75 - 80 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 75000 - 80000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Do našeho zkušeného IT týmu hledáme kolegu, který bude mít na starosti správu databáze Oracle. Budete zodpovědní za konfiguraci, zálohování, obnovu dat, zabezpečení a ladění databáze.

Náplň práce

  • Správa a údržba databáze Oracle
  • Monitorování výkonu databáze, ladění výkonu a minimalizace rizik
  • Aktualizace verzí, zálohování, správa clusterů
  • Konzultace a doporučení ohledně technické architektury a výrobních norem
  • Spolupráce s ostatními interními týmy při výpadcích služeb, rozšiřování kapacity nebo údržbě infrastruktury

Požadujeme

  • Zkušenosti s Oracle Database 10g / 11 g / 12c
  • Zkušenost se správou a nastavováním produktu Oracle RAC a Data Guard
  • Orientace v operačním systému Linux
  • Středně pokročilou angličtinu
  • Výhodou pro Vás bude znalost programování SQL (PL / SQL) nebo skriptování Shell

Nabízíme

  • Osobní a pracovní rozvoj: školení, certifikace a možnost profesního růstu
  • Homeoffice až 2x týdně
  • 5 týdnů dovolené + 6 sickdays
  • Flexi Passy, stravenky, Multisport karta, penzijní připojištění, mobilní telefon a notebook

  • Místo pracoviště Praha - Chodov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hnátek
Tel.: +420773737660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3640373   Datum zveřejnění: 9.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   75000 - 80000