Referent zákaznického servisu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Teplice, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi komunikativní a chceš pracovat ve výrobní společnosti? Umíš mluvit anglicky a chceš se posouvat pořád výš? Tak hledáme právě tebe

Náplň práce

  • Vyřizování objednávek
  • Zajištění zákaznické spokojenosti
  • Vyřizování e-mailové a telefonické komunikace
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office (Excel)
  • Anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Komunikativní osobnost odolná vůči stresu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s možností seberealizace a odborného růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Penzijní a životní pojištění
  • 13. a 14. plat
  • Lokalita: Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3640924   Datum zveřejnění: 11.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----