30 000 - 40 000 CZK

Dispečer/ka přepravy (až 40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nýřany, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete si rozšířit své zkušenosti a znalosti v úspěšné německé společnosti? Baví vás plánovat a máte asertivní povahu?

Pak neotálejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • vyřešení vzniklých problémů
  • zajištění kamionové přepravy
  • plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel
  • koordinace a komunikace s řidiči
  • spolupráce se zahraničím
  • práce ve 2 směnném provozu

Požadujeme

  • středoškolské a vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • středně pokročilou znalost angličtiny (se základy němčiny) nebo němčiny
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • logické a analytické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • ochotu pracovat na směny - ranní a odpolední

Nabízíme

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • možnost využití cizích jazyků
  • příjemné pracoviště
  • nástup dohodou
  • jazykové kurzy a telefon pro osobní využití
  • zaměstnání v perspektivní společnosti

  • pracoviště Plzeň-sever (blízko Plzně)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3641008   Datum zveřejnění: 17.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000