40 000 - 50 000 CZK

Projektový manažer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Termín nástupu: 01.05.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v Projektovém managementu a chcete je dále rozvíjet? Chcete vést jedinečné projekty v oblasti slévárenství a být reprezentativním článkem pro komunikaci se zákazníkem?
Mezinárodní společnost s úžasnou rodinnou atmosférou otevřela zcela novou pozici Projektového manažera. Neváhejte a pošlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce ještě dnes!

Náplň práce

  • spoluúčast na koordinaci výrobního plánu - komunikace s výrobou
  • řízení zakázky od přijetí až po předání zákazníkovi
  • organizování dopravy zákazníkovi a kooperace s oddělením nákupu
  • organizace návštěv u zákazníků spojené s cestování (cca 20% pracovní doby)
  • aktualizace termínů dodání v ERP systému
  • dodání veškeré dokumentace zákazníkovi - komunikace s obchodním oddělením

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického či zaměření
  • minimálně roční praxe v oblasti vedení zakázek
  • zkušenosti z oblasti slévárenství velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Komunikativní a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • práci v mezinárodní stabilní společnosti se skvělým jménem na trhu
  • přátelskou atmosféru rodinného typu a moderní zázemí
  • bonusový systém prémií ve firmě
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvky na stravování
  • možnost stravování v moderních prostorách společnosti
  • příspěvek 650 Kč měsíčně na sportovní aktivity či kulturní akce
  • pravidelné firemní akce, jako např. cyklistické výlety, rafty, akce pro děti, firemní večírky

  • Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Olomouce či Přerova

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.6.2019 (zbývá ještě 42 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3641438   Datum zveřejnění: 10.4.2019