25 000 - 35 000 CZK

Nabídkář - cenové kalkulace

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Termín nástupu: 01.05.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s tvorbou cenových nabídek a hledáte novou pracovní výzvu? Domluvíte se anglicky a máte technické vzdělání?

Pak se ozvěte! Hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost v oblasti slévárenství přijme do svého týmu šikovného kolegu na pozici:

NABÍDKÁŘ - CENOVÉ KALKULACE

Náplň práce

  • Příprava cenové kalkulace nových produktů
  • Kontrola nákladů provedených kalkulací
  • Aktivní komunikace s odděleními ve výrobě
  • Dohled nad dodržováním termínů dodávek
  • Příprava výrobních podkladů dle požadavků zákazníka

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • práci v mezinárodní stabilní společnosti se skvělým jménem na trhu
  • přátelskou atmosféru rodinného typu a moderní zázemí
  • bonusový systém prémií ve firmě
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvky na stravování
  • možnost stravování v moderních prostorách společnosti
  • příspěvek 650 Kč měsíčně na sportovní aktivity či kulturní akce
  • pravidelné firemní akce, jako např. cyklistické výlety, rafty, akce pro děti, firemní večírky

  • Místo výkonu práce: Přerovsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.6.2019 (zbývá ještě 41 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3641449   Datum zveřejnění: 10.4.2019