IT operations team leader

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Vedení IT týmu
  • Plánování rozvoje infrastruktury a služeb
  • Coaching jednotlivých členů
  • Vytváření potřebných budgetů

Požadujeme

  • Certifikát vyhlášky č.50 – stačí první stupeň, zbytek tě doučíme.
  • Dobré znalosti sítí a serverů
  • Zkušenosti s monitoringem, restore a back upem
  • Znalost Windows prostředí a informačních systémů
  • Schopnost číst technickou dokumentaci

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Podpora sportu a zdraví
  • Relaxační zóna

Další informace

Nikdy se ti nelíbily korporáty a víš, že nechceš být korporátní krysou? Kariérní růst pro tebe už není to, co ve společnostech vyhledáváš? Chceš mít svůj klid a nemít potřebu se honit za KPI či jinými čísly, které musíš plnit? Už nechceš být pro firmu jen číslo? Pak hledáme právě tebe! Zašli nám své CV!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3642325   Datum zveřejnění: 11.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----