23 000 - 28 000 CZK

Výrobní dělník

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 23000 - 28000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte šikovné ruce a chuť do práce? Tak hledáme právě vás. Zvolit si můžete pracovní pozici ve výrobě i směnnost podle toho co Vám bude nejbližší.

Náplň práce

  • Montáž výrobků
  • Odborná samostatná práce v čisté výrobě
  • Práce v jednosměnném, dvousměnném nebo třísměnném provozu (volné víkendy)
  • Zaučení od zkušeného mentora

Požadujeme

  • Ukončené minimálně SOU
  • Manuální zručnost a spolehlivost
  • Technické uvažování
  • Chuť se učit

Nabízíme

  • Stabilizační jednorázový bonus až 20 000Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně nebo stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu, pokud bydlíte dále
  • Zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pracoviště Brno-Jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3643330   Datum zveřejnění: 12.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23000 - 28000