18 000 - 28 000 CZK

Inspektor jakosti v dřevoprůmyslu (až 28 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Sušice, Česko
  • Informace o mzde: 18000 - 28000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás truhlařina, nebo máte strojírenské či technické vzdělání? Láká Vás 7,5 hodinová pracovní doba?
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis.
Firma působící v Plzeňském kraji hledá do svých řad kolegu na pozici INSPEKTOR JAKOSTI V DŘEVOPRŮMYSLU.

Náplň práce

  • Kontrola jakosti výrobních dílů a materiálu
  • Mezioperační kontroly výrobků
  • Spoluúčast na zpracování technologického předpisu
  • Hledání příčin reklamací a jejich řešení
  • Zaznamenávání informací do chybového formuláře
  • Podílení se na zvýšení kvality výroby

Požadujeme

  • Výuční list v oboru truhlář, nebo strojírenské či technické vzdělání
  • Praxi v oboru 1 rok výhodou
  • Přehled o postupech truhlářské výroby
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Akceptaci kolektivní práce
  • Schopnost, rozhodnost a pečlivost

Nabízíme

  • Dvousměnný provoz
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Stravování přímo ve firmě
  • 5 dní dovolené navíc
  • Slevy na firemní akce (sport a kulturu)
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání

  • Místo výkonu práce: Sušice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3644401   Datum zveřejnění: 15.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18000 - 28000