25 000 - 32 000 CZK

Technik - nákupčí (25.000 - 32.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 32000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technik a máte zkušenost s nákupem výrobního materiálu? Bez problému se domluvíte anglickým jazykem? Pak reagujte na náš inzerát!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

TECHNIK - NÁKUPČÍ (25.000 - 32.000 Kč)

Náplň práce

  • zajišťování výrobního materiálu u externích společností
  • zjištění cenových kalkulací
  • srovnání dodavatelů v rámci kvality a ceny
  • spolupráce s plánováním výroby a dalšími odděleními
  • uzavíraní smluv s dodavateli a kontrola dodržování smluvních podmínek
  • provádění průběžných kontrol

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru
  • zkušenost se zajišťováním výrobního materiálu
  • orientaci v obrábění, materiálech a normách
  • schopnost se domluvit v angličtině - komunikace s mezinárodními společnostmi
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme

  • stabilní zázemí v nadnárodní společnosti
  • příspěvek na stravování ve firemní jídelně
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost firemního ubytování
  • 13 plat a další benefity

  • místo výkonu práce: Frýdek - Místek

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3644587   Datum zveřejnění: 15.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 32000