40 000 - 60 000 CZK

Hardware inženýr (40 - 60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 60000
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektrotechnické vzdělání a zkušenosti s vývojem a tvorbou elektronických zařízení v rámci jejich fyzického technického vybavení? Je všeobecně elektronika jako taková Vašim koníčkem? Chcete se stát důležitým článkem mezinárodního týmu a dále odborně růst? Chcete být součástí super společnosti? Pak nám neváhejte odpovědět!

Mezinárodní společnost působící v oblasti výroby a vývoje elektronických zařízení, špička ve svém oboru, hledá parťáka do týmu na pozici:

HARDWARE INŽENÝR (40 - 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Návrhy elektronických řešení produktů společnosti (moderní laboratorní a měřící technika)
  • Výběr komponentů pro nízké a vysoké napětí (mikroprocesory, spínače, snímače, motory, pohony, ovládací prvky atd.)
  • Spolupráce s vývojovým oddělením - revize návrhů, ověřování prototypů a dokumentace
  • Komunikace se zákazníky při řešení vzniklých problémů pro jejich analýzu a odstranění
  • Podpora kolegů napříč společností, komunikace s týmem, včetně zahraničního, spolupodílejícím se na projektu

Požadujeme

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání (elektronika, elektrotechnika, informatika)
  • Zkušenosti s návrhy, konstrukcí a vývojem elektronických zařízení
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost navrhovat a aktualizovat schémata zapojení (OrCAD)
  • Znalosti základních komunikačních protokolů
  • Orientaci ve směrnicích o strojních zařízení velkou výhodou (LVD, RoHS apod.)
  • Kreativní a zodpovědnou bytost

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a podnikovou kulturu
  • Motivující mzdové podmínky, pravidelné odměny
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Možnost odborných kurzů v oboru, výuku anglického jazyka
  • Pružnou pracovní dobu
  • Balíček benefitů zpříjemňující práci
  • Práci v přátelském a usměvavém kolektivu :O)

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3645373   Datum zveřejnění: 15.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 60000