22 000 - 28 000 CZK

Němčinář v administrativě (22 - 28.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Informace o mzde: 22000 - 28000
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Představte si práci u zaměstnavatele, který Vám jako motivaci pro úspěšné plnění pracovních povinností poskytne spoustu času pro Váš osobní život. Představte si, že Vám nabídne až 33 dní dovolené, dovolenou na zotavení, flexibilní pracovní dobu a až 3 dny v týdnu práci z domova (wau!). Představte si, že pracujete v týmu mladých, pohodových, lidí. A to hlavní - představte si, že k úspěšnému přijetí do tohoto týmu a čerpání všech těchto výhod Vám stačí pouze znalost německého jazyka a chuť naučit se něčemu novému! Líbí se Vám tyto představy? Neváhejte tedy a zašlete nám svůj životopis, nebo nás telefonicky kontaktujte pro více informací - podobná nabídka práce se totiž už jen tak nenaskytne (: !

Úspěšná nadnárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá parťáka na pozici:

NĚMČINÁŘ V ADMINISTRATIVĚ (22 - 28.000 Kč)

Náplň práce

  • Administrativní činnost v účetním/nákupním oddělení
  • Kontrola správnosti faktur/objednávek
  • Vkládání dat z faktur/objednávek do interního systému
  • Vedení příslušné evidence

Požadujeme

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Německý jazyk na mírně pokročilé úrovni (budete jej využívat každý den, ústně i písemně)
  • Uživatelskou znalost MS Office (především Word a Excel)
  • Ochotu naučit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Možnost prvního (a dost možná i posledního) pracovního uplatnění i pro absolventy
  • Postupné zaučení a odborný růst
  • Milé, chytré a usměvavé kolegy :O)

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3645673   Datum zveřejnění: 16.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22000 - 28000