30 000 - 40 000 CZK

Specialista odměňování (30 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti personalistiky a HR? Máte zkušenosti s odměňováním zaměstnanců a vedením projektů? Hovoříte anglicky?

Máte chuť pracovat pro férového zaměstnavatele se zájmem o zlepšování podmínek pro své zaměstnance?

Pošlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici SPECIALISTY ODMĚŇOVÁNÍ pro chomutovskou výrobní společnost.

Náplň práce

  • Nastavení systému odměňování zaměstnanců
  • Vyjednávání s vedením společnosti
  • Mapování trhu v oblasti zaměstnaneckých benefitů
  • Správa systému kafeterie
  • Příprava podkladů pro mzdovou účetní

Požadujeme

  • Předchozí praxi v personalistice (alespoň 2 roky)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Dobrou znalost MS Excel
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • VŠ vzdělání v oblasti lidských zdrojů bude výhodou

Nabízíme

  • Možnost zaměstnání ve stabilní, finančně zdravé společnosti
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky a příspěvky na životní pojištění
  • Kafeterie a další benefity, které pro zaměstnance vyjednáte

  • Lokalita: Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3645726   Datum zveřejnění: 6.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000