25 000 - 35 000 CZK

Nákupčí se znalostí cizích jazyků (od 25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví vás sledovat nové technologické možnosti? Ovládáte jak anglický, tak německý jazyk? Jste schopni řešit překážky a navrhovat správná řešení? Rádi byste pracovali v mezinárodní firmě v Královehradeckém kraji?
Pak nám zašlete váš životopis!

Mezinárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá nového kandidáta/kandidátku na pozici:

NÁKUPČÍ SE ZNALOSTÍ CIZÍCH JAZYKŮ

Náplň práce

  • nákup materiálu, aby byl zajištěn bezproblémový chod výroby
  • komunikace s dodavateli a odděleními napříč celé firmy
  • dodržování termínů dodávek dle plánu výroby
  • kontrola faktur

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • pokročilou znalost anglického a německého jazyka
  • komunikativnost, pečlivost, týmovost
  • pokročilou znalost MS Office

Nabízíme

  • práci na jednu směnu (volné víkendy)
  • 5 týdnů dovolené
  • pololetní a vánoční bonusy, prémie
  • dotované závodní stravování
  • možnost dalšího vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3649609   Datum zveřejnění: 23.4.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.