35 000 - 40 000 CZK

Bezpečnostní technik (35–40.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tábor, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 40000
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás oblast BOZP a PO a procesy s tím spojené? Chcete se zasluhovat o zvyšování bezpečnosti svých kolegů? Nebojíte se navrhnout změny a ty si i vykomunikovat na vyšších místech? Angličtina pro Vás není překážkou? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Hledáme zkušené i nadšené absolventy! Tak na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • zajištění a kontrola BOZP a PO ve výrobě závodu
  • školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
  • zajištění příslušné agendy (reporting, audit, kniha úrazů)
  • jednání se státními a kontrolními orgány a externími firmami

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - nejlépe technického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka, pro komunikaci s kolegy
  • ŘP sk. B – cca 1x za měsíc navštívíš kolegy druhého závodu
  • nadšení a zájem se učit, absence praxe není překážkou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost seberealizace
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • příspěvek na dovolenou
  • sleva na firemní výrobky i služby
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • možnost získat kvalifikaci v oboru BOZP a PO
  • vzdělávací kurzy a školení
  • stravování v podniku
  • možnost zvýhodněné půjčky

  • lokalita: okolí Týna nad Vltavou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420775474384
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3653461   Datum zveřejnění: 26.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 40000