45 000 - 55 000 CZK

Technolog – automotive (cca 55 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Znáte výrobní procesy a standardy? Orientujete se perfektně v technické dokumentaci a komunikace v anglickém nebo německém jazyce pro vás není problém?

Tak hledáme právě vás. Neváhejte a zašlete nám váš životopis.

Obsazujeme pozici TECHNOLOG - AUTOMOTIVE.

Náplň práce

  • testování a zavádění nových technologií
  • práce s technickou dokumentací
  • kontrola nákladů, přejímek
  • zodpovědnost za ergonomii pracoviště
  • komunikace a vyhledávání dodavatelů
  • podílení se na zlepšování technických procesů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost technologií kašírování a laminování
  • znalost anglického nebo německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • technické myšlení, orientaci na zlepšování technických procesů
  • základní orientaci v oblasti pneumatiky a automatizace

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • roční zvyšování mzdy, 13. mzda
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby

  • místo pracoviště - Plzeň jih (15 minut od Plzně)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3655860   Datum zveřejnění: 30.4.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 55000