50 000 - 60 000 CZK

Manažer kvality ve strojírenství (až 60.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Informace o mzde: 50000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti jako vedoucí kvality ve strojírenské společnosti a získal jste znalost certifikace IATF 16949? Tato certifikace se bude využívat v novém projektu pro automotive průmysl. Chcete být toho součástí?

Pak reagujte zasláním Vašeho životopisu! Ještě jedna podmínka je znalost němčiny na komunikativní úrovni. Domluvíte se v tomto jazyce? Skvělé!

Náplň práce

  • vedení menšího týmu inženýrů kvality a kvalitářů (do 10 lidí)
  • řízení kvality ve firmě
  • podílení se na zavádění certifikace IATF 16949
  • odpovědnost za vyřešení reklamací
  • kontrola dodržování procesů, postupů kvality a podílení se na jejich zlepšování
  • úzká komunikace se zákazníky z Německa a Rakouska
  • plánování auditů
  • reportování vedení společnosti

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • praxi s vedením lidí
  • zkušenosti ve strojírenství
  • lepší středně pokročilou znalost němčiny
  • povědomí o certifikaci IATF 16949 (pro nový projekt)

Nabízíme

  • 13. mzdu
  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • plně hrazené stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní odměny
  • vzdělávací a jazykové kurzy, školení
  • příspěvek na životní pojištění

  • do 30 minut jižně od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3656092   Datum zveřejnění: 30.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000 - 60000