35 000 - 65 000 CZK

Projektant v centru Plzně (35 000 - 65 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 65000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte smysl pro detail a chcete mít důležitou roli při plánování bateriových systémů?

Skvělé! Tak nám zašlete váš životopis.

Hledáme nového kolegu na pozici PROJEKTANT V CENTRU PLZNĚ.

Náplň práce

  • vypracování projekčních dokumentací
  • komunikace s dodavateli, zákazníky
  • účast a řízení technických jednání
  • spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
  • účast na veletrzích a konferencích
  • zvyšování povědomí o trendech v daném oboru

Požadujeme

  • nejlépe vysokoškolské vzdělání v oblasti elektro
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni nebo ochotu účastnit se jazykového kurzu
  • základní orientaci ve 2D a 3D systémech výhodou
  • zájem učit se nové věci a cestovat
  • pečlivost, samostatnost a flexibilitu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 2 dny volna navíc formou Sick Days
  • pružnou pracovní dobu – vlastní organizaci náplně práce
  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní/životní fond
  • dotované stravování
  • Flexipass, vstupenky na kulturní a společenské akce

  • místo pracoviště - Plzeň město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3656778   Datum zveřejnění: 2.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 65000