50 000 - 70 000 CZK

Mechanický konstruktér - vývojář (50 - 70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Informace o mzde: 50000 - 70000
  • Termín nástupu: 1.6.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Považujete se za opravdu dobrého a kreativního konstruktéra, ale za svou kvalitní práci se cítíte podhodnocen? Nebo prostě přemýšlíte o změně a hledáte zajímavou výzvu? Chtěli byste být součástí ryze české společnosti, která nemá ve světě konkurenci? Pak se nám neváhejte ozvat pro více informací!

Ryze česká společnost, absolutní špička ve svém oboru, rozšiřuje svůj významný tým a hledá osobnost na pozici:

MECHANICKÝ KONSTRUKTÉR - VÝVOJÁŘ (50 - 70.000 Kč)

Náplň práce

  • Návrhy dílů a kompletní vývoj výrobků po mechanické stránce
  • Provádění designové studie, vytváření maket na 3D tiskárně, kontrolování a ověřování konstrukce prototypů
  • Tvorba a úprava technické dokumentace
  • Spolupráce s prototypovou dílnou a zkušebnou

Požadujeme

  • Dokončené středoškolské, avšak lépe vysokoškolské, vzdělání technického směru
  • Nadšení a zálibu v konstruování
  • Alespoň krátkou praxi v konstrukčním oddělení výrobní společnosti
  • Pokročilé znalosti jakéhokoliv z CAD systémů
  • Proaktivnost, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • Zázemí perspektivní a prosperující společnosti
  • Velice zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost uplatnění svých nápadů a myšlenek
  • Mnoho firemních benefitů zpříjemňujících práci a poskytující podmínky pro plně profesionální práci
  • Moderní, nedávno vybudované, pracovní prostředí
  • Možnost pracovat v nejdůležitějším týmu celé společnosti a cítit se jako smetánka :O)

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3659120   Datum zveřejnění: 4.5.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000 - 70000