30 000 - 36 000 CZK

Technical support (30-36.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 36000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Orientujete se v oblasti automatizace a řídicích systémů? Máte vzdělání v oboru elektro a domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí významné a inovativní společnosti?

Pokud ano, reagujte na pracovní pozici AUTOMATIZAČNÍ TECHNIK - ABSOLVENT (30-36.000 Kč) ještě dnes!

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky
  • Technické poradenství v oblasti automatizace
  • Školení a prezentace zákazníkům
  • Spolupráce na realizaci projektů
  • Práce vhodná pro absolventy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni - komunikace i se zahraničními klienty
  • Znalosti v oblasti řídicích systémů a automatizace
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Práci ve společnosti se stabilním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook i mobilní telefon

  • Místo výkonu práce: Brno-město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3659528   Datum zveřejnění: 7.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 36000