Koordinátor projektového týmu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ne nadarmo se říká, že i ty nejúspěšnější firmy občas musí řešit problémy. I my jeden takový řešíme a třeba právě Vy budete tím/tou, kdo nás jej zbaví! Pustili jsme se totiž do velkého projektu – inovujeme a rozšiřujeme výrobu, a proto hledáme zkušeného odborníka v oblasti projektového řízení a realizací investic. Jste technicky zaměřená osobnost? Máte za sebou bohaté zkušenosti v oblasti projektového řízení? Kontrolní rozpočty máte v malíku? Vypadá to, že náš problém vyřešíte! Těšíme se na Vaše CV!

KOORDINÁTOR PROJEKTOVÉHO TÝMU

Náplň práce

  • Řízení projektového týmu složeného ze specialistů různých oborů
  • Dohled nad hlavním inženýrským partnerem při tvorbě projektové dokumentace, a i v dalších krocích realizace projektu
  • Reportování o výsledcích a postupech svěřeného týmu
  • Kontrola plnění cílů a důležitých milníků projektu v rámci týmu
  • Zodpovědnost za kontrolu správnosti navrhovaných technických řešení

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání technického nebo chemického směru
  • Zkušenosti v oblasti projektového plánování, přípravy a řízení
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Precizní práci s technickou dokumentací a základní znalost softwarových CAD nástrojů
  • Zkušenost s tvorbou kontrolních rozpočtů projektu ve všech jeho fázích
  • Znalost technické angličtiny + autorizační zkouška – výhodou

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené
  • Zkrácený týdenní pracovní fond – 37,5 hod./týden
  • Finanční bonusy vypláceny čtvrtletně
  • Zvýhodněné stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3661017   Datum zveřejnění: 7.5.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----