25 000 - 28 000 CZK

Výrobní technolog (až 28000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 28000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z oblasti výroby, které byste rádi uplatnili v prostředí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu? Chcete pracovat v týmu profesionálů a podílet se na zvyšování efektivity technologických procesů? Pak na nic nečekejte a zašlete svůj životopis!

Výrobní společnost hledá posilu týmu na pozici VÝROBNÍ TECHNOLOG!

Náplň práce

  • tvorba a návrhy na zlepšování pracovních postupů
  • práce na přidělených projektech
  • normování práce
  • snižování výrobních nákladů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • znalost SAP
  • technické myšlení
  • komunikační schopnosti – týmový hráč

Nabízíme

  • závodní stravování
  • až 25 dní dovolené
  • firemní akce
  • příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3663366   Datum zveřejnění: 10.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 28000