18 000 - 25 000 CZK

Zámečník - svářeč (18000 - 25000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Informace o mzde: 18000 - 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi jako zámečník? Umíte svařovat? Hledáte nové uplatnění? Máme pro Vás příležitost zapojit se mezi dlouhodobé zaměstnance nadnárodní firmy.

Mezinárodní výrobní společnost, jeden z předních světových poskytovatelů ve svém oboru, hledá novou posilu do týmu na pozici:

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ

Náplň práce

  • svařování materiálu dle výkresové dokumentace – CO2
  • skládání materiálu a následná kontrola svárů
  • případné provádění oprav
  • zodpovědnost za dodržování požadované kvality

Požadujeme

  • vyučení v oboru
  • praxi jako zámečník, svářeč
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • pracovitost, pečlivost

Nabízíme

  • zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • systém firemních benefitů (závodní stravování, příspěvek na dopravu)
  • profesní a další vzdělávání

  • místo výkonu práce: Přerovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3665641   Datum zveřejnění: 13.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18000 - 25000