50 000 - 60 000 CZK

Manažer kvality (50.000 - 60.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Termín nástupu: 01.06.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti na pozici Senior Inženýra kvality, ale máte chuť se posunout na vedoucí pozici? Nebo jste pracoval/a chvíli přímo jako Manažer kvality a hledáte novou pracovní příležitost? Pokud jste technicky zaměřen/a a máte komunikativní anglický či německý jazyk, neváhejte se ucházet o pozici:

MANAŽER KVALITY

Náplň práce

  • Zodpovědnost za výrobní kvalitu
  • Zajišťování celkové kontroly kvality procesů, surovin a produktů v souladu se zákonnými a průmyslovými normami
  • Plánování a rozvoj procesů a projektů v oblasti kvality
  • Vedení týmu (cca 10 podřízených, převážně kontroloři)
  • Pravidelný reporting vedení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Technický bacground ze strojírenského prostředí podmínkou
  • Dlouholetou praxi v oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Samostatnost, rozhodovací a argumentační schopnosti

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní výrobní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po roce)
  • 25 dnů dovolené (po roce)
  • Pravidelné firemní akce
  • Fajn kolektiv na pracovišti

Místo výkonu práce: Olomoucko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.8.2019 (zbývá ještě 67 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3665782   Datum zveřejnění: 13.5.2019