30 000 - 40 000 CZK

CNC frézař Brno

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v CNC frézování? Chcete změnit práci? Hledáte společnost, kde bude kusová výroba, kde Vás dobře zaplatí? Pak se za námi stavte, zavolejte, nebo pošlete svůj životopis!

Náplň práce

  • Samostatná obsluha CNC frézky
  • Provádění korekcí v programu Sinumeric
  • Práce v kusové výrobě

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Praxe na CNC fréze
  • Zkušenosti z kusové výroby výhodou
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci a znalost práce s měřidly
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky ve výši 100Kč/závodní stravování
  • Finanční bonusy při životních a pracovních jubileích
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Čisté pracovní prostředí
  • V případě zájmu možnost přesčasů
  • Dobrá dostupnost MHD, parkování zajištěno
  • Místo výkonu práce Brno-Jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3667922   Datum zveřejnění: 17.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000