37 000 - 42 000 CZK

Vedoucí svářečů (37–42.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Informace o mzdě: 37000 - 42000
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte letitou praxi ve svařování, ale raději byste se věnoval už jen kontrole a plánování? Máte praxi s vedením zaměstnanců a rád byste jim předával své zkušenosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • vedení zhruba 20 podřízených
  • kontrola kvality produktů
  • dohled nad plněním plánů
  • zajištění personální agendy
  • pouze ranní směny (6–14:30 hod.)

Požadujeme

  • znalost svařování a sestavování sestav
  • praxi s vedením lidí – min. 1,5 roku
  • znalost MS Office a výhodou je znalost SW Helios

Nabízíme

  • stabilní prostředí nadnárodního koncernu
  • týden dovolené navíc, celkem 5 týdnů
  • roční odměny
  • dotované stravování (stravenky 70 Kč)
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na dopravu či ubytování

  • lokalita: Plzeňsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3667961   Datum zveřejnění: 17.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   37000 - 42000