45 000 - 55 000 CZK

Stavbyvedoucí s výjezdy do zahraničí

  • Místo práce: Česká republika, Německo, Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
  • Informace o mzde: 45000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi jako stavbyvedoucí? Máte zkušenost s ocelovými konstrukcemi? Mluvíte německy? zašlete nám svůj životopis!

STAVBYVEDOUCÍ S VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba montážních harmonogramů a zajišťování jejich plnění
  • Podávání podnětů nadřízenému ke zlepšení firemní pozice
  • Účast na poradách pořádané střediskem montáže
  • Samostatné řízení stavby vč. svěřeného personálu v rámci stanovených limitů a pokynů nadřízeného
  • Zajišťování efektivnost hospodaření
  • Evidování povinné dokumentaci na stavbě
  • Dodržování interních směrnic a předpisů společnosti

Požadujeme

  • SPŠ, VOŠ strojní (případně stavební), VŠ stavební, obor ocelové konstrukce, bakalářské nebo magisterské
  • 5 let praxe na obdobné pozici
  • Pokročilou znalost němčiny
  • Znalost technických výkresů, zkušenost s ocel. konstrukcemi
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Ochotu pracovat na montážích v rámci Čr, Německa a Rakouska
  • Odpovědného a samostatného člověka

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Cestovní náhrady (stravné, pohonné hmoty)
  • Příjemnou atmosféru a přátelský tým, smysluplnou činnost
  • Férovou mzdu a práci v zahraniční firmě
  • Dlouhodobou pracovní stabilitu

  • Místo pracoviště: celá ČR i zahraničí (Německo, Rakousko)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Dominika Smolková
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3670123   Datum zveřejnění: 16.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 55000