Seřizovač vstřikolisu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Valašské Meziříčí, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Stabilní mezinárodní společnost hledá posilu na pozici:
SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU

Náplň práce

  • Výměna forem, seřizování a nastavování parametrů stroje
  • Zajišťování stabilních rozjezdů výroby na daném lise
  • Úzká spolupráce s technickým oddělením a oddělením údržby

Požadujeme

  • SOU/SŠ ideálně technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici se vstřikolisy (s plasty)
  • Technické myšlení
  • Aktivní a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky PLNĚ hrazené zaměstnavatelem (100 Kč/směna)
  • Roční a jiné bonusy
  • Příspěvek na veřejnou dopravu
  • Odborné vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3670413   Datum zveřejnění: 16.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----