Kontrolor kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Valašské Meziříčí, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Stabilní mezinárodní společnost hledá šikovného pracovníka se zkušenostmi s kontrolou kvality či praxí na operátorské pozici s plasty.

KONTROLOR KVALITY

Náplň práce

  • Kontrola a měření dílů ve výrobě
  • Školení, dohled nad operátory a hodnocení operátorů ve výrobě v oblasti kontroly kvality
  • Spolupráce při řešení neshod ve výrobě a u zákazníků
  • Spolupráce při údržbě pracovních přípravků a měřidel
  • Spolupráce při provádění interních kontrol procesů (auditů)

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a pečlivost
  • Řidičský průkaz výhodou

Nabízíme

  • Práci v čistém a nehlučném prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky PLNĚ hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na dovolenou 8.500 Kč/rok
  • Roční bonus, bonus za věrnost
  • Příspěvek na veřejnou dopravu

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3670419   Datum zveřejnění: 16.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----