Pracovník do skladu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 20000 - 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro velkou a a mezinárodní společnost? Chcete dělat ve firmě, kde se každoročně navyšuje plat? Máte zkušenost s vysokozdvižným vozíkem nebo čtečkou čárových kódů a nevadí Vám třísměnný provoz? Pak mi pošlete svůj životopis

Významná mezinárodní společnost hledá nové členy do svého týmu.

Náplň práce

  • Přesun materiálu a výrobků v rámci výroby
  • Vychystávání zboží v rámci expedice
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem nebo čtečkou čárových kódů
  • 3 směnný provoz

Požadujeme

  • Praxi s VZV – není nutné mít platné oprávnění nebo se čtečkou čárových kodů
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu pracovat na tři směny

Nabízíme

  • Zázemí velké silné mezinárodní společnosti
  • 13. plat po roce
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Roční bonus 4000–8000 Kč formou cafeteria dle doby zaměstnání ve firmě
  • 2x ročně docházkový bonus
  • Další benefity
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zajištěna firemní doprava z Brna zdarma
  • Místo výkonu práce v Pohořelicích

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Vančurová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3670913   Datum zveřejnění: 17.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000 - 25000