CNC brusič/brusič na kulato

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi s bruskou na kulato? Chcete si zlepšit své dovednosti v kusové výrobě v prestižní společnosti v Brně, nebo jen najít dobrého a férového zaměstnavatele? Pak mi pošlete Váš životopis.

Náplň práce

  • Samostatná práce, broušení na kulato
  • Kusová výroba
  • Obrábění malých kusů
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

Požadujeme

  • Vyučení nebo praxi v oboru
  • Ovládání a seřizování konvečních brusek
  • Znalost technických výkresů
  • Znalost práce s měřidly
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Jednou ročně bonus dle hospodářských výsledků společnosti
  • Stravenky/dotované závodní stravování
  • Finanční bonusy při životních a pracovních jubileích
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3671219   Datum zveřejnění: 17.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000