45 000 - 55 000 CZK

Senior referent obchodního oddělení s AJ a NJ Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z obchodního oddělení ideálně pak z výrobní společnosti? Jste pro-zákaznicky zaměření a máte rádi ve věcech pořádek a svůj systém? Denní komunikace v němčině je pro vás běžná rutina?

Tak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnosti hledá nového kolegu na pozici:

SENIOR REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ a NJ Praha (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za komunikaci se stávající top klienty
  • zpracovávání obchodních poptávek
  • zadávání objednávek do interního systému Helios
  • nacenění a zadání zakázek do výroby
  • vytváření ročního budgetu
  • zpracování administrativy spojené s poptávkami
  • péče o celý životní cyklus zakázky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • zkušenost z obchodního oddělní
  • analytické a systémové myšlení
  • dobré vyjednávací schopnosti
  • komunikativnost, zodpovědnost a empatické jednání
  • zkušenost s komunikací napříč odděleními (výroba, nákup, …)
  • znalost programu Helios výhodou

Nabízíme

  • práce ve společnosti se stabilním zázemím
  • roční a věrnostní odměny
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávání; jazykové kurzy
  • firemní akce
  • nástup možný IHNED (případně dle dohody)
  • místo výkonu práce: Praha – Radotín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kamila Javůrková
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3671370   Datum zveřejnění: 21.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 55000