55 000 - 70 000 CZK

Obchodní zástupce – měření a regulace budov

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z oblasti technologie inteligentních budov s akcentem na problematiku měření a regulaci? Máte obchodního ducha a jste pro-klientsky zaměření? Lákalo by Vás vést projekty od A do Z ve spolupráci s technickým a servisním oddělením?

Mezinárodní obchodně výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – MĚŘENÍ A REGULACE BUDOV (55-70.000 Kč)

Náplň práce

  • akvizice stávajících a nových obchodních partnerů v oblasti MaR systémů
  • komplexní řešení obchodního případu a jeho projektové řízení
  • vypracovávání nabídek a technických návrhů ve spolupráci s technickým oddělením
  • strategické plánování, monitoring konkurence
  • vypracování marketingové strategie pro svěřenou oblast
  • prozákaznický servis a přístup

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (elektrotechnická nebo stavební specializace)
  • středně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • orientaci v problematice technologie budov, zejména MaR
  • pokročilou znalost stavebního trhu s akcentem na energeticky efektivní budovy
  • flexibilitu a ochotu cestovat
  • výborné vyjednávací a obchodní dovednosti

Nabízíme

  • bonusy a prémie
  • 13. mzdu
  • týden dovolené navíc, možnost sick days
  • občasnou práci z domova
  • stravenky, cafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3673725   Datum zveřejnění: 21.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.