Manažer skladu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Prestižní, takřka rodinná společnost, hledá zkušeného pracovníka do svého přátelského týmu na pozici:

MANAŽER SKLADU

Náplň práce

  • Organizování a řízení skladu, vyskladňování a příprava materiálu pro výrobu
  • Sledování toku výrobních operací v návaznosti na termíny zakázek
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti na hladkém průběhu zakázky
  • Evidování pracovní směnnosti, zpracování podkladových materiálů pro odměňování podřízených zaměstnanců
  • Řízení činnosti směnových mistrů
  • Organizování a příprava auditů i inventur

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Praxi v oboru skladování, logistiky, strojírenství
  • Výborné manažerské a organizační schopnosti
  • Uživatelskou znalost MS Office, schopnost naučit se interní IS
  • Znalost částí občanského zákoníku vázaných na smluvní vztahy s dodavateli
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost efektivní komunikace a efektivně řešit problémy

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu, moderní pracovní prostředí
  • Systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
  • Pružnou pracovní dobu, sick days
  • Příplatky nad rámec zákona
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Finanční odměny při životních a pracovních jubileích, odměnu za dárcovství krve

  • Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3674785   Datum zveřejnění: 22.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----