Šička / čalouník

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Prestižní, takřka rodinná společnost, hledá posilu do svého přátelského týmu na pozici:

ŠIČKA / ČALOUNÍK

Náplň práce

  • Převážně šití potahů
  • Zpracování nástřihů pro čalouněné díly (předmontáže – montáž kování, páskování, upevňování potahu na podkladovou desku)
  • Natahování čalounění
  • Lepení a stříhání potahů
  • Provádění oprav produktů
  • Práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme

  • Alespoň základní znalost šití na šicím stroji
  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti s čalouněním potahů (koženkové, látkové) výhodou
  • Kreativitu, pečlivost, zaměření na detail, zodpovědnost, samostatnost
  • Zdravotní způsobilost (lokální svalová zátěž horních končetin)

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu, moderní pracovní prostředí
  • Sick days
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Příplatky nad rámec zákona
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Finanční odměny při životních a pracovních jubileích, odměnu za dárcovství krve

  • Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3674874   Datum zveřejnění: 22.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----