Projektový specialista

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Teplice, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci v Ústeckém kraji na pozici PROJEKTOVÝ SPECIALISTA? Máte zkušenost s technickou částí projektového řízením nebo plánováním výroby ve strojírenství ve společnosti automotive? Pak hledáme právě vás! Německá společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:
PROJEKTOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce

  • řízení technické části projektů
  • koordinace jednotlivých fází výroby a montáže
  • kontrola veškeré potřebné technické dokumentace
  • spolupráce s jednotlivými odděleními společnosti
  • kontrola dodržování stanoveného termínového plánu
  • navrhování a zavádění technických opatření a řešení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru (strojírenství výhodou)
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenství podmínkou
  • výborná znalost technické dokumentace
  • zkušenosti s roboty (Fanuc)
  • znalost řídících systémů programovacích softwarů
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • velký prostor pro vlastní seberealizaci
  • práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • 13. plat
  • stravenky
  • jazykovou výuku

  • Lokalita - Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Koptová
Tel.: +420773799244
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3675183   Datum zveřejnění: 22.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----