Správce HR systémů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti se správou systémů pro personální oddělení? Znáte systém Vema a perfektně ovládáte MS Access? Neváhejte a chyťte tuto příležitost. Pošlete mi ještě dnes CV a zúčastněte se výběrového řízení na pozici Systémový specialista pro HR.

Náplň práce

  • Budete spravovat a udržovat stávající systémy a databáze
  • Budete se podílet na vývoji aplikací
  • Budete spolupracovat také v oblasti bezpečnosti dat
  • Necháme na Vás také navrhování změn pro zlepšení procesů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT (v kombinaci s ekonomickým oborem výhodou)
  • Anglický jazyk minimálně na středně pokročilé úrovni
  • Předchozí praxi minimálně 2 roky na obdobné pozici
  • Znalost systémů Vema, MS Office, Access

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající náplni práce
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na kulturu, sportovní vyžití

  • Lokalita: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3675191   Datum zveřejnění: 22.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----