Údržbář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Prestižní, takřka rodinná společnost, hledá posilu do svého přátelského týmu na pozici:

ÚDRŽBÁŘ

Náplň práce

  • údržba technologie a strojního zařízení
  • běžné a střední opravy strojů a zařízení
  • funkční zkoušky strojů a zařízení
  • údržba budov včetně zařízení
  • vedení technické dokumentace
  • práce v jednosměnném provozu

Požadujeme

  • vyučení ve strojním nebo jiném technickém oboru
  • praxi v oboru strojním (provoz výroby)
  • uživatelskou znalosti práce s PC
  • elektro znalosti a zkušenosti výhodou
  • znalost svařování MAG výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu, moderní pracovní prostředí
  • sick days
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příplatky nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • finanční odměny při životních a pracovních jubileích, odměnu za dárcovství krve

  • místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3675582   Datum zveřejnění: 22.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----