Přípravář výroby (cca 45 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tachov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 45 000 Kč/měsíc40000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s programováním a výrobou? Nebojíte se hovořit cizím jazykem a láká Vás práce v perspektivní firmě?

Zašlete svůj životopis a již zítra můžete dělat svou vysněnou práci.

Náplň práce

  • Tvoření pracovních postupů
  • Vytváření snímků procesů
  • Zlepšování a optimalizace procesů
  • Programování a ovládání robotů
  • Kapacitní plánování výroby
  • Efektivní řízení výroby – správa MES

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v technickém směru
  • Aktivní komunikaci v anglickém, nebo německém jazyce
  • Znalost technické dokumentace
  • Zkušenosti s normováním pracovních procesů
  • Znalost systému SAP a AutoCAD výhodou
  • Praxi s programováním Simatic výhodou

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu, masáže a kino
  • Vánoční prémie
  • Jazykové kurzy a školení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Získání praxe v automobilovém průmyslu
  • Permanentky na hokej, fotbal a do bazénu
  • Další zajímavé benefity
  • Místo výkonu práce: Bor u Tachova

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3675826  Datum zveřejnění: 20.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 45 000 Kč/měsíc40000 - 45000