35 000 - 45 000 CZK

Údržbář CNC (od 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oboru elektrotechniky? Zajímají Vás moderní technologie a inovace v oboru elektro? Máte zkušenosti s CNC stroji a platnou elektro vyhlášku? Pokud jste se poznali, hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost působící na trhu již téměř 100 let hledá posilu do týmu na pozici ÚDRŽBÁŘ CNC.

Náplň práce

  • Technická podpora CNC zařízení
  • Provádění pravidelných preventivních prohlídek
  • Zajištění údržby a oprav CNC zařízení
  • Kontrola výrobních systémů CNC a jejich programů

Požadujeme

  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost CNC systémů (Fanuc, Siemens)
  • Platnou vyhlášku č. 50, alespoň paragraf 5
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • Jazykové a odborné kurzy

  • Lokalita: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3676345   Datum zveřejnění: 23.5.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 45000